
Силіконовий килимок гладкий із розміткою 50 см 70 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Дж-2А-1
319 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 576-74-72Володимир
Кондитерський силіконовий килимок використовується для розкачування тіста, мастики, для випікання в духовці або заморожування в морозильній камері.
Килимок не ковзає по столу, щільно до нього прилягаючи. К поверхні силіконового килимка не прилипає тісто, мастика, що робить Вашу роботу зручною та приємною.
Матеріал: високоякісний еластичний силікон
Килимок використовують так само в морозильній камері, духовій шафі (температура -40 до +230 градусів Цельсія).
Розмір: 50 см - 70 см
Товщина: 2,0 мм
Ми пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент різних силіконових килимків для розкачування, для заморожування, для випічки, текстурні килимки для роботи з мастикою та шоколадом у нашому інтернет-магазині за чудовими цінами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські силіконові килимки |
- Ціна: 319 ₴

