ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз
Украина

Перфороване кондитерське кільце для випікання 10 см висота 2,5 см неіржавка сталь
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ККП-2510
220 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Перфороване кондитерське кільце незамінне для кондитерів і успішно використовується під час приготування тартрів, пирогів, галет і тарталеток із пісочного тіста!
Тільки використовуючи перфоровані кондитерські кільця, Ви, в підсумку, отримаєте чудову структуру Пісочний тест! За допомогою перфорації зайва волога виводиться з тіста під час випікання та проходить чудова циркуляція повітря.
Кондитерський виріб пропікається рівномірно, не пригоряє й має чудові смакові й естетичні якості!
Модель: перфорація
Діаметр форми: 10 см
Висота форми: 2,5 см
Матеріал: високоякісна неіржавка сталь
Шов: точкове зварювання
Матеріал: високоякісна неіржавка сталь AISI 304 (1 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сталевий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

