
Перфороване кондитерське кільце для випікання 8 см висота 2,5 см неіржавка сталь
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ККП-2580
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Перфороване кондитерське кільце незамінне для кондитерів і успішно використовується під час приготування тартрів, пирогів, галет і тарталеток із пісочного тіста!
Тільки використовуючи перфоровані кондитерські кільця, Ви, в підсумку, отримаєте чудову структуру Пісочний тест! За допомогою перфорації зайва волога виводиться з тіста під час випікання та проходить чудова циркуляція повітря.
Кондитерський виріб пропікається рівномірно, не пригоряє й має чудові смакові й естетичні якості!
Модель: перфорація
Діаметр форми: 8 см
Висота форми: 2,5 см
Матеріал: високоякісна неіржавка сталь
Шов: точкове зварювання
Матеріал: високоякісна неіржавка сталь AISI 304 (1 мм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | "Металворкшоп" |
| Вирубка металева | для печива |
| Тип | Кондитерське кільце |
- Ціна: 190 ₴

