
Молд силіконовий для декору Пугвки, бордюри, мережива 12,5 см 19,5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М-329м
146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконовий молд для декору "Пугування,бордюри, облямівки" прекрасно прикрасить будь-який торт. Дотримуючись інструкції, Ви легко досягнете чудового результату.
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить підмерзла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: харчовий силікон
Розмір: 12,5 см 19,5 см товщина 0,8 см
Глибина виробу: 4 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Молд кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
- Ціна: 146 ₴
