ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз
Новинка

Кекси порційні металеві Ажур-набір із 4 штук
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЕМ-8667
79 ₴/набір
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кекси порційні "Ажур" для випікання кексів і кошиків із прісного, пісочного та інших різновидів тіста.
Розмір: дно 4,5 см, висота 2,3 см, верх 7,5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Набір: 4 штуки
Паковання фірмове.
Такі форми потішать Вас чудовою якістю, практичністю і гарною формою!
Оригінальні кекси, десерти, тістечка або порційні паштети — усі ці вишукані страви Ви з легкістю приготуєте в цих порційних формах "Ажур".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Фігурна |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Висота стінок | 23 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴/набір

