ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Насадка кондитерська для крему Листочок No 70
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№-70
45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Насадка кондитерська" Листочок середній" абсолютно необхідна в арсеналі насадок для крему професійних кондитерів та аматорів!
Насадка дасть змогу із легкістю зобразити на кондитерському виробі реалістичні листочки з крему.
Такий дизайн наконечника дасть змогу красиво та незвично оформити бордюри торта.
Код насадки: No 70
Висота загальна: 33 мм
Діаметр вхідного (нижного отвору): 17 мм
Діаметр вихідної (узорної) отвору: 5 мм 1 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Насадка виготовлена безшовною. Її можна використовувати з будь-яким кондитерським мішком, виготовленим із будь-якого матеріалу та кондитерським адаптером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Конус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему |
| Тип | Листочок кондитерська насадка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

