ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Насадка кондитерська Листочок велика No 114 висота 44 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н-114
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Насадка кондитерська "Листик" необхідна в арсеналі насадок для крему будь-якого кондитера — професіонала та шанувальника!
Насадка дасть змогу із легкістю зобразити на кондитерському виробі реалістичні листочки з крему.
Такий дизайн наконечника дасть змогу красиво та незвично оформити бордюри торта.
Розмір насадки: No 114
Висота загальна: 44 мм
Діаметр вхідного (нижного отвору): 23 мм
Діаметр вихідної (узорної) отвору: 13 мм 2 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Насадка виготовлена безшовною. Її можна використовувати з будь-яким кондитерським мішком, виготовленим із будь-якого матеріалу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 23 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 44 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Конус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

