
Силіконова форма для мусових десертів і випічки Троянди на 6 комірок
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НJ-2608
146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконова форма для євродесертів "Rosa" на 6 комірок призначена для приготування мусових тістечок, різного десерту, морозива.
Матеріал: термостійкий силікон
Розмір форми: 30,0 см на 17,0 см
Глибина форми: 5,5 см
Розмір формочки: 7 см
Об'єм десерту: 145 мл
Силіконова форма "Rosa" чудово підійде для приготування стильних десертів, витончених мусових тортиків, сирних і жовчених тістечок, для випікання бісквітів, кексів.
Силіконові форми безпечні, не вбирають запахи, мають широкий спектр застосування (т.к. температурний режим від-60 до + 230 градусів).
Ви з легкістю можете випікати бісквіти, печиво, готувати десерти, желе або заморожений сік і морозиво у формі із силікону.
Творіть і тішіть своїх близьких смачними й оригінальними кулінарними шедеврами!
.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Загальний об`єм форми | 145 мл |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконові форми для евродесертов |
- Ціна: 146 ₴

