ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Силіконова форма для мусових десертів Eclipse 18,0 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НJ-665
253 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Силіконова форма для мусових десертів має високу гнучкість, зберігає первісну форму в складеному стані, не утворює білі складки на лінії згину.
Ця форма витримує температуру в діапазоні від -60 до +230 градусів.
Ви можете використовувати форму в холодильнику або морозильній камері, у мікрохвильовій печі, газовій або електричній духовці.
Діаметр форми: 18 см
Висота форми: 4,5 см
Матеріал: високоякісний термостійкий силікон бірюзового кольору.
Форму для мусових тортів, яку ми представляємо Вашій увазі, можна використовувати для випікання, формування десертів, мусових тортів, морозива та заливного.
За допомогою цих високоякісних і красивих форм Ви створите чудові кулінарні шедеври!
Нехай кожен Ваш день буде смачним і радісним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Фігурна |
| Призначення форми | Для бісквіта |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 2.5 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Загальний об`єм форми | 1000 мл |
| Діаметр | 180 мм |
| Висота стінок | 45 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконові форми для евродесертов |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴






