
Силіконова форма для цукерок із шоколаду та карамелі Micro Savarin
- В наявності
- Код: ММ-672
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Форма силіконова "Micro Savari" на 35 комірок призначена для виготовлення цукерок із шоколаду, карамелі та мармеладу.
Форма має широкий температурний діапазон, що дає змогу кондитерам випікати, заморожувати або формувати різні типи десертів.
Розмір форми: 30 см на 18 см
Діаметр комірки: 2,1 см
Глибина форми: 1 см
Матеріал: високоякісний харчовий силікон
Силіконова форма чудово підійде для приготування різноманітних десертів, шоколадних цукерок.
Силіконові форми безпечні, не вбирають запахи, мають широкий спектр застосування (температурний режим від-40 до +230 градусів).
Ви з легкістю можете випікати бісквіти, печиво, готувати десерти, желе або заморожений сік і морозиво у формі із силікону.
Творіть і тішіть своїх близьких смачними й оригінальними кулінарними шедеврами!
.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 10 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Білий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 35 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 35 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконові форми для евродесертов |
| Призначення форми | Для цукерок,для шоколаду, для ірисок, для льодяників, Для карамелі, Для желешек, для заморожування, Для цукерок, Для шоколадних цукерок, Для мармеладу |
- Ціна: 160 ₴



