
Насадка кондитерська для крему Доріжка No200 вихід 4,5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№ 200
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка "Дорожка". Ця насадка дає змогу красиво прикрасити поверхні кондитерських виробів буквально одним рухом!
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Код насадки: No 200
Розмір насадки: висота 5,5 см, низ 5,3 см, верх 4,5 см
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування, довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Вставити щільно насадку в кондитерський мішок (перехідник у цьому комплекті не використовується).
Прикладіть насадку до поверхні кондитерського виробу, плавно видавлюючи крем, одночасно підіймаючи насадку.
Ми пропонуємо Вам широкий асортимент кондитерських мішків придбати для цього типу насадок у нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Діаметр | 53 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему, для айсинга |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 120 ₴


