ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз
Украина

Форма роз'ємна для випікання Тортівниця 35 см воронована сталь
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ФР-350
258 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Рознімна форма призначена для випікання кондитерських виробів, формування десертів,суфле.
Матеріал: вороняна вуглецева сталь
Розмір форм: 35 см
Висота форм: 8,5 см
Тип замка виробник має право змінити!
Виробник: Україна
Форми для випікання з високоякісною обробкою металу з використанням оливи та високих температур (воронення).
Завдяки використовуваним матеріалам випікання в цих формах займає менше часу та здійснюється за нижчих температур, чому випікання у звичайних формах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Кругла |
| Призначення форми | Для кексу, Для піци, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 350 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | "Металворкшоп" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴




