ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Вирубка кондитерська Абетка англійські літери набір 26 форм метал
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Нн-115
280 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ми пропонуємо до Вашої уваги чудовий набір кондитерських вирубок "Алфавіт англійський", який необхідний кожному кондитеру для створення елементів декору з чіткими та рівними лініями!
Матеріал: нержавіюча сталь
Використовується для виготовлення декору з мастики, марципану, тіста та полімерної глини. Вирубка допоможе Вам прикрасити кондитерський виріб милими написами англійською мовою!
Розмір літери: довжина 2,5 см, ширина 1,8 см
Висота літери: 2 см
Набір вирубок упакований у зручну, і практичну для зберігання, прозору пластикову коробку з кришкою.
Переваги цього набору металевих катерів — довговічність, практичність і простота в роботі з ними!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 20 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 26 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | вирубки і каттери кондитерські |
| Вирубка металева | для печива |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


