ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72

Вирубка пластикова Цифри та знаки набору 15 форм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НН-332
87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Набір вирубок "Цифри та знаки" — складається з 15 виїмок, призначених для вирізування фігур із мастики, тіста, марципана та полімерної глини. У наборі 9 цифр і 5 знаків, виготовлених із міцного харчового пластику.
Орієнтовні розміри цифр і знаків: висота 5,7 см
ширина 4,5 см
глибина 1 см
Працювати з вирубуванням зовсім нескладно: розкочуємо мастику або тісто, ставимо зверху вирубку, натискаємо рукою й солодка цифра готова!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вирубка |
| Ширина | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Кондитерські вирубки і каттери |
| Вирубка металева | для печива |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴
