
Молд силіконовий для декору Ажурний візерунок 13,4 см на 3,6 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М-333
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Молд силіконовий "Ажурний візерунок" — форма призначена для виготовлення декору з марципану та мастики,шоколаду, полімерної глини, гіпсу.
Силіконовий молд чудово прикрасить будь-який торт. Самим молдом не складно користуватися. Дотримуючись інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холодильника й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить підмерзла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Розміри молда: довжина 13,4 см, ширина 3,6 см, товщина 1 см.
Матеріал: термостійкий силікон.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Товщина матеріалу | 10 мм |
| Тип форми | Фігурна |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Максимальна температура | 180 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
| Основні атрибути | |
| Товщина | 10.0 |
| Тип | Молд кондитерський |
- Ціна: 120 ₴

