
Силіконова форма для випічки та десертів тарталетки
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: О-123
540 ₴/10 шт.
Показати оптові ціни- +380 (66) 576-74-72Володимир
Порційні силіконові форми для випікання та приготування десертів.
Порційна форма для випікання "Тарталетка міні" підходить для випікання кексів, десертів, тістечок и желе.
Розмір форми: дно 8,5 см, верх 9,6 см, глибина 2 см
Матеріал: високоякісний термостійкий харчовий силікон
Паковання: 10 штук
Наш інтернет-магазин пропонує До вашої уваги силіконові форми різних моделей, видів і розмірів.
Перевага кондитерських форм із силікону очевидна! Форми мають чудові антипригарні властивості, не взаємодіють із продуктами, не вбирають запахи, легко миються, мають широкий температурний режим використання (від духовки до морозильної камери — температурний режим від-40 до +230 градусів).
Ви з легкістю можете випікати бісквіти, печиво, готувати десерти, желе або заморожений сік і морозиво в кондитерській формі із силікону.
Творіть і тішіть своїх близьких смачними й оригінальними кулінарними шедеврами!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для печива |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 96 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 10 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконові форми для випічки |
- Ціна: 540 ₴/10 шт.



