ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
ОПТ

Скалка силіконова обертова мала опт
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ЕМО-8981
109 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Скалка силіконова крутиться, вельми міцна та надійна в роботі. Ручки кріпляться до металевого стрижня, який і забезпечує чудове обертання.
Ви докладаєте набагато менше зусиль для розкачування тіста, мастики та тісто не прилипає до силіконового покриття качалки.
Загальний розмір качалки: 22,5 см
Розмір робочої поверхні качалки: 10 см
Діаметр качалки: 4,5 см
Матеріал покриття: термостійкий силікон
Ручки пластикові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал качалки | Силікон |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина робочої частини | 10 см |
| Загальна довжина | 22.5 см |
| Діаметр | 4.5 см |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконова обертається качалка |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 22.5 |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Скалка кондитерська |
| Колір | Червоний |
| Кількість в наборі | 1 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.
