ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Вирубка кондитерська Цифри 2,5 см на 2 см набір металевих форм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-306
130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Набір кондитерських вирубок "Цифри" складається з 9 форм ( цифра 10 складається з 1 і 0). Металеві кондитерські вирубки дуже універсальні,практичні та довговічні! Наш інтернет-магазин пропонує Вам широкий асортимент різних за формою, виглядом і розміром кондитерських вирубок!
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір цифри: Довжина 2,5 см
Ширина 1,2 см — 2 см
Глибина 2 см
Призначені ці каттери для вирізання форм для пряників і печива, для мастики та марципана у формі різних цифр.
Ви легко та із задоволенням приготуєте смачну та гарну випічку, прикрасите іменинний торт або приготуєте оригінальні пряники у формі цифр!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Кондитерські вирубки і каттери |
| Вирубка металева | для печива |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴



