
Молд силіконовий для льодяників на паличці Святкове Асорті на 8 комірок
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МС-6
266 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 576-74-72Володимир
Використовуючи силіконовий молд Святкове Асорті на 8 комірок, професіонал і кондитер-початківець прекрасно прикрасить тематичний торт або десерт і потішить своїх близьких витонченими льодяниками на паличці!
Молди використовуються для виготовлення виробів із карамелі та ізомальту, шоколаду, цукрової мастики та для виготовлення елементів декору з різних пластичних матеріалів (полімерна глина, віск, мило, смола) для творчості.
Дотримуючись наступної інструкції, Ви легко досягнете результату!
Ізомальт:
Під час виготовлення льодяників і виробів із ізомальту силіконовий молд треба ретельно протерти горілкою або спиртом, підготувати палички. Працювати необхідно на гладкій поверхні, використовуючи армований або силіконовий кондитерський килимок.
Мастика:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір молда: 19,0 см на 12,0 см
Товщина молда: 0,8 см
Розмір готового виробу: товщина 0,5 см
Серце 3,5 см на 4,0 см
Серце 4,8 см на 4,0 см
Круг 3,5 см Спіраль 4,0 см
Зірки 4,8 см
Губки 4,8 см на 2,5 см
Мікі 4,8 см на 4,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Фігурна |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 8 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота стінок | 4 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 8 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Максимальна температура | 180 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
- Ціна: 266 ₴

