ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Вирубки кондитерські для печива та пряників набір 12 форм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Дж-2-25
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ми пропонуємо до Вашої уваги набір різних кондитерських вирубок для печива, пряників, цукрової мастики та інших пластичних матеріалів. Цей набір допоможе й новачкові, і професіоналу легко виготовити різні фігурки та з марципана та тіста.
Розкачайте аркуш тіста (для печива) або мастики (для декору) і просто вирізайте за допомогою вирубок потрібні Вам фігури.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри форм: квіти — 7,0 см, 5,5 см, 4,2 см
серця — 6,5 см, 5,0 см, 3,5 см
зірки — 7,0 см, 5,5 см, 4,2 см
круги - 5,0 см, 4,0 см, 3,0 см
Висота форм: 1,5 см
Творіть і потіште близьких кулінарними шедеврами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вирубка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 15 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вирубка металева | Для пряників і печива |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

