
Насадка кондитерська для крему Конус No 807 вихід 1,4 см Ateco
- Немає в наявності
- Код: Ат-807
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка Ateco Конус для роботи з кремами, соусами, тістом та іншими різними харчовими масами.
Ця насадка дає змогу сформувати декор із крему буквально одним рухом!
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Виробник: Ateco
Код насадки: No 807
Розмір насадки: висота 5,2 см, діаметр біля основи 3,5 см, верхній отвір 1,4 см
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування. Насадка для крему Конус No 807 довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Вставити щільно насадку в кондитерський мішок (перехідник у цьому комплекті не використовується).
Прикладіть насадку до поверхні кондитерського виробу, плавно видавлюючи крем, одночасно підіймаючи насадку.
Ми пропонуємо Вам набір перехідників — кілець і адаптер на три кондитерські мішки придбати для цього типу насадок у нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 14 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Ateco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | для крему, для зефіру, Для тіста, Для соусів, для прикрашання тортів, для наповнення еклерів, для наповнення канолі, для відсаджування макаронс |
- Ціна: 140 ₴
