
Молд для льодяників, шоколаду та марципана Зайчики 6 см на 3 см
- Немає в наявності
- Код: МО-786
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконовий молд "Зайчики" призначений для роботи з цукровою мастикою, шоколадом, карамеллю та прекрасно прикрасить будь-який торт, десерт або тістечко. Ви приготуєте милі та стильні льодяники на паличці у формі Зайчика для дитячого свята або Пасхального частування!
Дотримуючись такої інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить підмерзла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: харчовий силікон
Товщина молда: 1,0 см
Розміри готового виробу: 6,0 см на 3,0 см
Глибина форми: 0,5 см
Силіконові форми (молоди) також використовують для роботи з гіпсом, смолою, полімерною глиною й іншими пластичними матеріалами, які використовують для творчості!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Фігурна |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота стінок | 5 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
- Ціна: 160 ₴

