
Молд силіконовий для льодяників на паличці та шоколаду Ялинкові кулі 3 см 4 см 5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: МЛ-903
146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Використовуючи силіконовий молд "Ялинкові кулі" складається з 3 форм професійний і початківець кондитер прекрасно прикрасить тематичний Новорічний торт або десерт і потішить своїх дітей витонченим льодяником на паличці!
Молди використовуються для виготовлення виробів із карамелі та ізомальту, шоколаду, цукрової мастики та для виготовлення елементів декору з різних пластичних матеріалів (полімерна глина, віск, мило, смола) для творчості.
Дотримуючись наступної інструкції, Ви легко досягнете результату!
Ізомальт:
Під час виготовлення льодяників і виробів із ізомальту силіконовий молд треба ретельно протерти горілкою або спиртом, підготувати палички. Працювати необхідно на гладкій поверхні, використовуючи армований або силіконовий кондитерський килимок.
Мастика:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Товщина молда: 0,3 см
Розмір готового виробу: 3,0 см, 4,0 см, 5,0 см, глибина 0,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Максимальна температура | 180 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
| Висота | 5 |
| Тип | Молд кондитерський |
- Ціна: 146 ₴


