ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз
Новинка

Кекси порційні для випікання тартів набір із 6 штук
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В3-117
150 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кекси порційні "Тарт" чудово підходять для виробів із пісочного або прісного тіста, для випікання кексів, виготовлення десертів і для приготування різних порційних страв.
Комплект: 6 штук
Розмір форми: висота 2,2 см, верх 10,5 см, дно 7,5 см
Матеріал: високоякісна жість
Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент різних за матеріалом і розміром форм для випічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота стінок | 22 мм |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Сірий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | форми для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴/комплект

