
Насадка кондитерська Зірка відкрита велика на 24 зубці для пісочного тіста та зефіру
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№ 1006
79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка Відкрита зірка велика чудово підходить для роботи з кремами, для зефіру, для тіста та кремоподібними харчовими масами.
Ця насадка дає змогу сформувати витончені прикраси з крему буквально одним рухом! Насадка Зірка відкрита ідеально підходить для прикрашання як величезних тортів, так і для відсаджування пісочного тіста. Працювати з такою насадкою дуже легко, а в підсумку виходить оригінальний і неповторний декор кондитерських виробів. Крем, потрапляючи всередину насадки, легко ковзає поверхнею сталі та на виході утворюється гарний кремовий декор або акуратні печива.
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,7 мм завтовшки, не магнітиться.
Ми представляємо до Вашої уваги різні насадки із серії Супервеликі, які Ви можете придбати в нашому магазині.
Код насадки: 1006
Розмір насадки: висота 3,8 см, низ 4,0 см, вихід 3,0 см
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування.
Велика професійна насадка довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Вставити щільно насадку в кондитерський мішок (перехідник у цьому комплекті не використовується).
Прикладіть насадку до поверхні кондитерського виробу, плавно видавлюючи крем, одночасно підіймаючи насадку.
Ми пропонуємо Вам набір перехідників-кілець і адаптер на три кондитерські мішки придбати для цього типу насадок у нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Пісочний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему, для айсинга, для зефіру, Для печива |
- Ціна: 79 ₴
