
Молд силіконовий для мастики, ізомальта та шоколаду Бароко Вензеля 13,5 см 12,5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ-954
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Використовуючи силіконовий молд "Барокко Вензеля" професійний і початківець кондитер прекрасно прикрасить тематичний торт або десерт!
Молди використовуються для виготовлення виробів із шоколаду, цукрової мастики, ізомальту (карамелі) і для виготовлення елементів декору з різних матеріалів (полімерна глина, віск, мило, смола) для творчості.
Дотримуючись такої інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір молда: 13,5 см — 12,5 см
Товщина молда: 0,8 см
Розмір готового виробу: максимальний 9,5 см 8,5 см, мінімальний 6,3 см 2,0 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Молд кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
- Ціна: 173 ₴
