
Молд силіконовий Брендові знаки 7,7 см на 6 см
- Немає в наявності
- Код: ММ-200
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконовий молд для декору "Брендові знаки" прекрасно прикрасить будь-який торт. Дотримуючись такої інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір: 7,7 см — 6,0 см
Товщина молда: 1,0 см
Розмір готового виробу: см
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 77 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Кількість осередків | 4 шт. |
| Товщина матеріалу | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Тип форми | Фігурна |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Максимальна температура | 180 град. |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
| Основні атрибути | |
| Товщина | 10.0 |
| Тип | Молд кондитерський |
- Ціна: 170 ₴

