
Молд силіконовий для декору Дорогоцінні камені 10,0 см 9,0 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-205
186 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконовий молд для декору "Драгоцінні камені" прекрасно прикрасить будь-який торт, десерт або кекс. Дотримуючись такої інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір молда: 10,0 см 9,0 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Молд кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
- Ціна: 186 ₴
