
Молд силіконовий для декору Ампір
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-313
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Силіконовий молд для декору "Ампір" прекрасно прикрасить будь-який торт. Дотримуючись такої інструкції, Ви легко досягнете результату:
Молд має бути сухим, його треба рясно натерти крохмалем усередині.
Закласти в змійку мастику або марципан так, щоб усе було заповнене без порожнин.
Покласти в холод для замерзання, а ще краще в морозилку на 15-20 хв.
Дістати з холоду й акуратно витягти виріб. Якщо відчувається, що мастика не досить застигла, залиште ще в холоді на деякий час.
Після холодильника мастика може покритися вологою, тому якщо Вам потрібно прикрасити мастику, то для початку вона має обсохнути за кімнатної температури кілька годин.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір молда: см см
Візерунок 1: 4 см 4,5 см
Візерунок 2: 6 см 5 см
Завиток: 5,5 см 2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Молд кондитерський |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Довжина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Молди кондитерські |
- Ціна: 99 ₴
