
Насадка кондитерська для Зефіру велика No F02 вихід квадрат 2,2 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№ F02
97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка для Зефіру та меренги. Ця насадка дає змогу сформувати витончені та стильні прикраси з зефіру буквально одним рухом! Насадка ідеально підходить для прикрашання як величезних тортів, так і маленьких кексів і капкейків. Працювати з такою насадкою дуже легко, а в підсумку виходить оригінальний і неповторний декор кондитерських виробів. Крем, потрапляючи всередину насадки, легко ковзає поверхнею сталі та на виході утворюється гарний декор.
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Код насадки: No F02
Розмір насадки: висота 4,2 см, низ 3,7 см, вихід 1.8 см на 1.8 см (квадрат)
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування. Насадка квадратна для Зефіру довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Вставити щільно насадку в кондитерський мішок (перехідник у цьому комплекті не використовується).
Прикладіть насадку до поверхні кондитерського виробу, плавно видавлюючи крем, одночасно підіймаючи насадку.
Ми пропонуємо Вам широкий асортимент різних за розміром і матеріалом кондитерських мішків, які чудово підходять для цього типу насадок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 37 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему, для айсинга, для зефіру, Для печива, Для тіста, для виготовлення кремових кольорів |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 97 ₴

