
Насадка кондитерська для наповнення Еклерів вихід 6 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№ 230
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка Трубочка для наповнення Еклерів.
Ця насадка призначена для наповнення кремом різних кондитерських виробів еклерів, тістечок, кексів, капкейків. Форма наконечника — еліпс. Насадка вставляється в кондитерський мішок, заповнений кремом або інший відповідний за консистенцією начинкою: збитими вершками, згущеним молоком або солодким соусом.
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Розмір насадки: основа 1,7 см
Діаметр робочого отвору: 0,6 см
Загальна довжина: 7,0 см
Насадка для наповнення еклерів Трубочка довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Вставити щільно насадку в кондитерський мішок.
Ми пропонуємо Вам придбати перехідник-адаптер та різні кондитерські мішки для насадки "Трубочка" у нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 6 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему, для айсинга |
- Ціна: 95 ₴




