
Відбиток-печворк кондитерський Кора дерева для мастики
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ММ-742
75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Пластикові відбитки (печворк) призначені для створення декору для прикрашання кондитерських виробів, дають Вам змогу створити на мастиці вишуканий візерунок. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент кондитерських відбитків, різнобічних видів і візерунків.
Пристрій для виготовлення фактурних відбитків "Печворк", для зручності забезпечений ручкою на задній панелі форми.
Модель: кора дерева
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір: 15,5 см — 8,0 см
Глибина текстури: 0,5 см
Відбитки виготовлені з якісного та міцного пластику, робота з таким пристосуванням стає задоволенням, а термін експлуатації таких простих і практичних пристосувань необмежений.
Використовуючи кондитерський відбиток для роботи з цукровою мастикою, Ви додасте своєму кондитерському шедевру оригінального, вишуканого та професійного вигляду!
Ви легко та із задоволенням прикрасите домашню випічку за допомогою цього трафарету.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вирубка |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Кондитерські відбитки для мастики |
| Призначення | для прикраси тортів |
- Ціна: 75 ₴
