
Насадка кондитерська для крему Доріжка No 895 (No 16Х2)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Н№ 895
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Професійна кондитерська насадка для плетіння "Дорожка". Ця насадка дає змогу красиво прикрасити поверхні кондитерських виробів буквально одним рухом!
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Код насадки: No 895 або No 16Х2
Розмір насадки: висота 4,0 см, низ 2,5 см, верх 1,7 см (2 мм)
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування, довговічна, міцна, якісна.
Перед першим використанням кондитерську насадку треба прокип'ятити (для видалення технічних забруднень).
Прикладіть насадку до поверхні кондитерського виробу, плавно видавлюючи крем, одночасно підіймаючи насадку.
Ми пропонуємо Вам набір перехідників-кілець і адаптер на три кондитерські мішки придбати для цього типу насадок у нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Товщина | 0.5 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські насадки для крему |
| Застосування | для крему, для айсинга |
| Тип | Кондитерська насадка доріжка |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 55 ₴


