ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз

Силіконовий килимок для розкачування тіста та випічки 29 см 25,5 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: К-18739
94 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Силіконовий килимок призначений для розкачування тіста, мастики та марципана, для випікання в духовці, для заморожування.
Поверхня килимка ґадна, з розміткою для Вашої зручності під час розкачування коржів.
Килимок платно прилягає до стільниці, не ковзає.
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір килимка: 28 см на 25,5 см
Товщина килимка: 1,0 мм
Ми пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент різних силіконових килимків для розкачування, для заморожування, для випічки та для роботи з мастикою та шоколадом у нашому магазині за чудовими цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Прямокутна |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | кондитерські силіконові килимки |
| Призначення форми | Для тіста, Для творчості, Для розкочування тіста, Для випічки |
| Основні атрибути | |
| Тип | Килимок кондитерський |
| Товщина | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

