
Тарталетки форма силіконова для випічки та десертів
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ПО-341
114 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Форма для випікання кексів "Тарталетки" на планшеті на 6 комірок.
Розмір планшета: 25,5 см - 17,5 см
Розмір тарталетки: верх 7,5 см донце 6 см
Висота форми: 2,7 см
Матеріал: термостійкий силікон
Пакування: 10 шт
Наш інтернет-магазин пропонуємо до вашої уваги силіконові форми різних форм, видів і розмірів. Перевага кондитерських форм із силікону очевидна! Форми мають чудові антипригарні властивості, не взаємодіють із продуктами, не вбирають запахи, легко миються, мають широкий температурний режим використання (від духовки до морозильної камери — температурний режим від-40 до +230 градусів).
Ви з легкістю можете випікати бісквіти, печиво, готувати десерти, желе або заморожений сік і морозиво в кондитерській формі із силікону.
Творіть і тішіть своїх близьких смачними й оригінальними кулінарними шедеврами!
Нехай кожен Ваш день буде смачним і радісним!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для печива |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота стінок | 27 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | силіконові форми для випічки |
- Ціна: 114 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.

