ТЦ Барабашово, хозряди контейнер N 21, Харків, Україна
+380 (50) 906-06-30
+380 (66) 576-74-72
вверхвниз
ОПТ

Шпатель дільник тіста кондитерський металевий 15 см опт
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: В6О-195ч
94 ₴
Мінімальне замовлення — 24 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 906-06-300675728066
Володимир
- +380 (66) 576-74-72Володимир
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ділитель тіста або скребок-шпатель призначений для роботи з будь-яким типом тіста, для вирівнювання крему, для роботи з цукровою мастикою.
Матеріал ручки: міцний пластик
Колір ручки: чорний
Матеріал леза: нержавіюча сталь
Довжина загальна: 15 см
Висота загальна: 12,3 см
Робоча частина: 15 см
По нижньому краю шпателя нанесена лінійка. Градуювання шкали у дюймах 1 дюйм = 2,54 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 123 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Шпатель дільник тіста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴
- Мінімальне замовлення: 24 шт.

