
Силіконовий килимок із бортами для випікання бісквіту 40 см на 30 см глибина 0,8 см
- Немає в наявності
- Код: НН-2412
260 ₴
- +380 (66) 576-74-72Володимир
Широкий асортимент різних кулінарних і кондитерських килимків у нашому інтернет-магазині.
Силіконовий килимок із бортами чудово підійде для приготування різних рулетів, коржів, пирогів, бісквітів і запіканок! Антипригарний, жаростійкий силіконовий килимок із бортами підходить для використання в мікрохвильових і духових печах.
Внутрішній розмір: 40,0 см на 30,0 см
Глибина форми: 0,8 см
Товщина силікону: бортик 3 мм, форма 2 мм
Матеріал: термостійкий високоякісний силікон, еластичний
У листі з термостійкого силікону однаково смачно та швидко приготуються м'ясні, рибні та овочеві страви, а також заливне, запіканки, торти, піца, пироги та багато іншого.
Оскільки силіконові кулінарні килимки не вбирають сторонні запахи, одну й ту ж форму можна використовувати як для м'ясних страв, так і для приготування десертів.
Силіконові форми безпечні, не вбирають запахи, мають широкий спектр застосування (т.к. температурний режим від-40 до +230 градусів).
Ви з легкістю можете випікати бісквіти, печиво, готувати десерти, желе або заморожений сік і морозиво у формі із силікону.
Творіть і тішіть своїх близьких смачними й оригінальними кулінарними шедеврами!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для хліба, Для піци, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота стінок | 8 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Силіконовий килимок для випічки |
- Ціна: 260 ₴






